OPIS & CENNIK
 Przy tworzeniu wydruków współpracuję z profesjonalną drukarnią, która działa na rynku od wielu lat. Zdjęcia są drukowane na najwyższej jakości papierze HAHNEMÜHLE Photo Pearl 310g. Jest to papier perłowy- podobny do papieru satynowego, jednak cechuje go wyraźniejsza faktura. Wyróżnia go bardzo dobre odwzorowanie kolorów i rozpraszanie padającego światła.
Poniżej znajdziesz cennik dla poszczególnych rozmiarów wydruków:
20×30 cm – 59zł 
30×40 cm – 69zł 
40×50 cm – 89zł 
50×70 cm – 119zł 
60×80 cm – 139zł 
Uwaga - wydruki są sprzedawane bez ram.
INSTRUKCJA SKŁADANIA ZAMÓWIENIA
Zamówienie wydruków jest banalnie proste. Wykonasz je w zaledwie 3 krokach:
1. Wypełnij formularz zamówienia.
2. Po wypełnieniu formularza otrzymasz ode mnie dane do płatności. Możesz jej dokonać za pomocą przelewu bądź przez PayPal. (pamiętaj o doliczeniu kosztów przesyłki - 15zł)
3. Po zaksięgowaniu wpłaty rozpocznie się proces realizacji zamówienia. Od tego momentu oczekuj na swoje wydruki. :)
CZAS REALIZACJI & DOSTAWA
Od momentu zaksięgowania wpłaty czas realizacji zamówienia wynosi z reguły 2-4 dni robocze. W przypadku większych opóźnień klient jest informowany o nich już na etapie składania zamówienia.
Wydruki są wysyłane kurierem, a koszt dostawy wynosi 15zł. 
Wszystkie zdjęcia są profesjonalnie zapakowane i zabezpieczone na czas transportu. Dzięki temu masz pewność, że wydruki dotrą do Ciebie w idealnym stanie.
DODATKOWE UWAGI
•Jeżeli spodobało Ci się inne zdjęcie, które nie widnieje na stronie - daj znać! Wydruk jest dostępny dla wszystkich moich zdjęć. Podobnie ma się kwestia innego rodzaju papieru bądź formatu zdjęcia. Skontaktuj się ze mną, a na pewno znajdziemy rozwiązanie. Na życzenie klienta mogę także dodać do zdjęcia białą ramkę (passe-partout) o wybranej szerokości.
• Kolory na wydrukach mogą się nieznacznie różnić od zaprezentowanych na stronie z uwagi na różne kalibracje poszczególnych monitorów i ekranów.
•Pamiętaj, że wydruki są sprzedawane bez ramy/antyramy. Jeżeli masz problem z jej wyborem - napisz do mnie, a chętnie doradzę właściwy wybór.

Sprawdź także:

Back to Top